Конкурс «Апсайклінг як мистецтво». Методична комісія виховної роботи. «Друге життя використаного паперу».

Посилання на відео

Паперові товари відіграють велику роль в більшості аспектів нашого життя, від книг та журналів, до картонних коробок та рахунків за послуги. Хоч папір один з небагатьох матеріалів, який найбільш легко і часто використовується повторно, все ж частка паперу в загальній кількості відходів залишається постійно. Проблема в тому, що, на відміну від скла, відокремити хоча б якусь частину цієї паперової маси для переробки, після того, як вона змішалася з іншим сміттям – не можливо.
З старих газет можна зробити різноманітні вироби своїми руками, при цьому можна змайструвати різні і необхідні в будинку речі або добре прикрасити інтер’єр своєї кімнати.
Газета дуже легко піддається обробці і не потрібно докладати ніяких титанічних зусиль, щоб зробити якусь корисну річ. Тому, для виготовлення виробів з газети своїми руками можна підключати в помічники дітей, у яких буде величезне бажання і інтерес зробити щось цікаве і корисне. Можна зробити різноманітні декоративні коробочки, скриньки, кошики, вази і декоративні блюдця, взагалі на все, що вистачить уяви.
Папероплетіння (плетіння з паперу, плетіння з паперових трубочок) — один із видів плетіння, народне ремесло, започатковане у 20-му столітті. Полягає у створенні декоративних та ужиткових предметів із щільно скручених трубочок паперу. Вироби, що створені з газетних трубочок, відповідають принципам переробки паперу: з уживаних газет створюються нові ужиткові вироби. Такий натхненний творчий процес перетворив паперову лозу на сучасний вид мистецтва.
Усе створене руками майстрів завжди особливе й неповторне, бо має свою енергетику, історію та душу. В умілих руках керівника гуртка і здобувачів освіти ДНЗ «Богуславський ЦПТО» звичайний папір трансформується в креативні речі.
Кiлькiсть переглядiв: 20