Якщо на серці важко, а Ви нікому не можете відкритися, тоді ми чекаємо Ваших листів!
Правила користування скринькою-довіри:
1. Написати лист-звернення, лист-побажання, лист-каяття і т.д.
2. Вказати прізвище та ім’я (кому адресовано).
3. Вкинути лист до скриньки.
4. Лист буде доставлено адресату.
Примітка: Ви можете звернутися до психологічної служби ЦПТО особисто.
Ми проти булінгу!
Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими учнями один до одного. Як свідчить практика, булінг (цькування, залякування, знущання) – це перший крок до справжнього насильства та злочинної поведінки.
Згідно плану заходів ДНЗ «Богуславський ЦПТО» спрямованих на створення безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу працівники соціально-психологічної служби систематично проводять виховні години для учнів на тему «Профілактика та подолання булінгу».
Година спілкування з психологом
Щоб навчитися взаємодіяти з іншими, потрібно вивчити самого себе. Особистісний розвиток кожної людини індивідуальний. Одним з етапів формування життєвих навичок учнів є формування навичок самоусвідомлення та самооцінки. Самооцінка – це оцінка особистістю самої себе, своїх якостей, здібностей і місця серед інших людей. Самооцінка здійснюється через спостереження за собою, своїми вчинками, ставленням до себе з боку навколишніх, аналіз своїх почуттів і переживань, мотивів і вчинків, досягнень і невдач, а також через порівняння себе з іншими людьми.
Метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблем насилля у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, в ДНЗ "Богуславський ЦПТО" соціальний педагог, психолог, вихователі, керівники груп та майстри виробничого навчання, за підтримки адміністрації, протягом навчального року проводять ряд заходів, в тому числі і акцію «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (з 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насилля, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
В цьому навчальному році були проведені такі діагностичні, просвітницькі та виховні заходи:
- у вересні – години спілкування «Булінг», «Безконфліктне спілкування» з учнями першого курсу;
- в жовтні – анкетування «Ти і твої батьки» з учнями першого курсу;
- в листопаді – засідання штабу профілактики правопорушень, анкетування «Роль сім’ї в становленні особистості та культурно-духовні орієнтації», відкритий виховний захід «Твоє життя – твій вибір», виховний захід «Запобігання тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків неповнолітніми», перегляд відеоролику «Тільки не мовчи…», виготовлення стіннівок «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «Стоп насильству», відкритий виховний захід «Моє майбутнє без СНІДу», акцію «Червону стрічку носять небайдужі» з учнями центру;
- в грудні – виховна година «Ми проти насилля», акція «Зігріймо серце добротою», годину спілкування «Насилля та його види», стіннівку «Наші долоні проти насилля», годину спілкування з елементами тренінгу «Взаємозв’язок прав та обов’язків учнівської молоді», стіннівки на правову тематику «Україна – суверенна держава», «Правознавець», «Кожна дитина має право на…», «Феміда», «Права людини».
Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків, переосмислення життєвих цінностей.
Година спілкування з елементами тренінгу «Взаємозв’язок прав та обов’язків учнівської молоді» та «Насилля та його види»

Соціальним педагогом Т. Лисицею було проведено відкритий виховний захід на тему: «Моє майбутнє без СНІДу», приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначають 1 грудня. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики.
На захід були запрошені лікар інфекціоніст Іващук Світлана Сергіївна, яка розповіла про ВІЛ-інфекцію, її шляхи передачі та наслідки, та лікар дерматовенеролог Товстенко Олег Григорович, який розповів учням про захворювання, які передаються статевим шляхом.
28 листопада 2018 року, напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом соціальним педагогом Т. Лисицею, разом з учнівським самоврядуванням, була проведена акція «Червону стрічку носять небайдужі». Учні та педагоги прикріпиличервоні стрічки до свого одягу як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.
Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». До акції активно долучилися працівники та здобувачі освіти ДНЗ «Богуславський ЦПТО». Відповідно до плану в центрі будуть проводитися різноманітні заходи: виховні години, акції, виготовлення стіннівок, години психолога, анкетування, години спілкування.
В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, учні та представники учнівського самоврядування дібрали питання для міні-анкети, яка дала можливість дізнатися свідому позицію опитуваних щодо розуміння ними компонентів щасливого життя. Єгорова Яна, президент УС РЛ ДНЗ «Богуславський ЦПТО», під керівництвом соціально-психологічної служби опитала юнаків та дівчат груп № 21, 24, 27, 31, 33 та 5. Відповідаючи на поставлені запитання, учні ще раз переконалися, що потрібно протистояти ризикованим формам поведінки, відповідально ставитися до стосунків з протилежною статтю.